напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Конкурс по визначенню підприємств для організації Кримського курортно-туристичного офісу

31.01.2013

Міністерство курортів і туризму Автономної Республіки Крим з метою подальшого розвитку співробітництва з регіонами України та зарубіжних країн у сфері курортів і туризму, зростання двостороннього потоку туристів планує створити у великих містах України, Росії, Білорусії та інших країн Кримські регіональні курортно-туристичні офіси.

Відкриття таких регіональних офісів створить умови для більш повного інформування жителів про унікальні лікувально-оздоровчих можливостях курортів Криму, а також буде сприяти співробітництву суб'єктів туристичної діяльності Криму та інших регіонів в організації відпочинку та оздоровлення в Криму гостей з усієї України та з інших країн.

Для створення Кримських курортно-туристичних офісів в регіонах будуть проведені конкурси серед місцевих туроператорів, турагентів, туристичних інформаційних центрів і профільних громадських організацій. З переможцем конкурсу буде підписано Меморандум про співпрацю.

Організації, на базі яких будуть створені Кримські курортно-туристичні офіси будуть мати можливість отримувати додаткові рекламно-інформаційні матеріали про Крим, брати участь на пільгових умовах у виставках, ярмарках та інформаційних турах, які проводяться в Криму, отримувати додаткову рекламу на білбордах, на сайті та в виданнях Міністерства курортів і туризму Криму, спільно з Міністерством брати участь у виставках, конференціях, науково-практичних та рекламних заходах.

Для участі у конкурсі необхідно направити заявку на адресу Міністерства курортів і туризму Автономної Республіки Крим по пошті: вул. Київська 77/4, м. Сімферополь, 95034, Україна, або по електронній пошті: tourism@crimea.gov.ua (в темі вказати: конкурс туроператорів).

За додатковою інформацією необхідно звертатися на сайт Міністерства курортів і туризму www.crimea.gov.ua. Відповідальні співробітники міністерства: Бурова Ольга Василівна, заступник міністра (burova@crimea.gov.ua, +380652544601); Савенков Олег Анатолійович, гол. спец. відділу іміджевої політики (imok@crimea.gov.ua, +380652544642).

Положення про конкурс

Заява про участь у конкурсі

Положення про Кримський туристично-курортний офіс

Згода на використання перональних даних