напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Міжнародний екологічний форум „ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ УКРАЇНИ”

02.04.2012

Пропонуємо взяти участь у Міжнародному екологічному форумі „ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ УКРАЇНИ”, який відбудеться 24-26 квітня 2012 року у м. Києві.

В рамках форуму заплановано проведення Міжнародної науково- практичної конференції «Зелена» економіка: перспективи впровадження в Україні», Всеукраїнська конференція студентів та аспірантів «Економічні, екологічні та соціальні аспекти збалансованого споживання та виробництва - основа «зеленої» економіки», V Міжнародна виставка „Довкілля 2012”.

Основною метою форуму «ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ УКРАЇНИ» є інтеграція стратегії" «зеленої» економіки в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України для забезпечення збалансованого (сталого) розвитку держави, співпраця органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу у розв'язанні екологічних проблем, впровадження «чистих», ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і збереження екосистем, гарантування екологічної безпеки для здоров'я та життя населення, а також міжнародне співробітництво та розроблення рекомендацій для комплексної охорони довкілля.

Одним із тематичних напрямів виставки „ДОВКІЛЛЯ 2012” є «ЗДОРОВ’Я.РЕКРЕАЦІЯ.ТУРИЗМ».

Більш детальну інформацію про проведення заходу можна дізнатись на офіційному сайті:

www.group-expo.com