напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Увага! Захворювання на холеру

01.08.2012

Запорізька обласна санітарно-епідеміологічна станція інформує, що за даними Державної санітарно-епідеміологічної служби України (лист1 №03.07-4229/17 від 19.07.2012) ситуація у світі по захворюваності на холеру продовжує залишатися напруженою. За даними Посольства України у Республіці Куба, станом на 14 липня поточного року у східних провінціях було зареєстровано 158 випадків захворювання на холеру, з них 3 закінчились летально.

Станом на 1 червня 2012 року холера зареєстрована у 17 країнах світу. Найбільша кількість хворих, як і раніше, продовжує реєструватися у Республіці Гаїті, а також у країнах африканського континенту (Заїр, Гана, Сьєрра-Деоне, Уганда).

Враховуючи ситуацію що склалася в цілому по холері у світі, а також настання жаркої погоди на території країни, сезону масових відпусток, з метою попередження завезення і розповсюдження серед населення області холери Запорізька обласна санітарно-епідеміологічна станція пропонує:

1. Довести інформацію про епідемічну ситуацію у Республіці Куба до відома туристичних фірм та інших організацій, що направляють туристів до Республіки Куба.

2. Зобов'язати юридичних осіб і приватних підприємців, що здійснюють турагентську і туроператорську діяльність, організувати проведення обов'язкового інформування громадян, які планують виїзд у неблагополучні по холері країни, про можливий ризик зараження холерою, заходи особистої профілактики і дії у разі захворювання.

Додаток: «Рекомендації для туристів з профілактики холери»