напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Виставка «Нове обличчя стародавнього курорту» в Євпаторії

18.05.2012

Міністерство курортів і тризму Автономної Республіки Крим спільно з виконавчим комітетом Євпаторійської міської ради проводить І Республіканську виставку туристичних маршрутів та екскурсійних програм по Криму «Нове обличчя стародавнього курорту», присвячену 225-річчю кримського туризму. Вона відбудеться 25-26 травня 2012 року в приміщенні дитячого розвжально-оздоровчого комплексу «Дельфінарій» (м. Євпаторія, вул. Київська, 19/20).

Спеціалізована виставка, спрямована на розвиток екскурсійної діяльності, проводиться в Криму вперше. На виставці відбудеться презентація експозицій історико-культурних та природних об’єктів Криму, туристичних маршрутів та екскурсійних програм, прес-конференція представників Міністерства курортів і туризму Автономної Республіки Крим, міських голів, голів райдержадміністрацій, а також майстер-класи та екскурсії по туристичним маршрутам Євпаторії.

У другий день виставки пройде фестиваль «Парад туризму». Участь у ньому візьмуть туристичні підприємства, творчі колективи та представники об’єктів історико-культурної спадщини Криму, які виступлять у театралізованій ході. У рамках заходу пройдуть презентації різних напрямків туризму: подієвого, екологічного, етнографічного, велотуризму і т.д. Програму виставки можна завантажити тут.

Запрошуємо суб’єктів туристичної діяльності взяти участь у даному заході. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (06569) 3-30-62, 2-39-95, а також на сайті www.crimea.gov.ua