напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

II Всеукраїнський туристичний фестиваль «У гості до українців»

09.03.2016

21-22 травня 2016 року на території Національного ботанічного саду ім. М. Гришка (м. Київ), буде проведено II Всеукраїнський туристичний фестиваль «У гості до українців».

Головною ідеєю заходу є активізація пріоритетного для України внутрішнього туризму, стимулювання українців до подорожей своєю країною та просування регіонального туристичного продукт}'.

До участі у Фестивалі запрошуються представники обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, закладів розміщення і харчування, туристичних компаній та профільних, асоціацій.

Делегаціям з різних регіонів України буде надано можливість презентувати туристичні ресурси з урахуванням їх власної специфіки (культурно-історична спадщина, географічне положення, особливості місцевої кухні та інші туристичні атракції). Формат проведення заходу також передбачає проведення ярмарку продуктів харчування від місцевих виробників.

Мінекономрозвиток підтримує пропозицію щодо проведення Фестивалю і планує, разом з його організаторами, взяти участь у формуванні насиченої програми для учасників та відвідувачів фестивалю, які матимуть нагоду ознайомитися з туристичним потенціалом регіонів України та налагодити ділові контакти.

За додатковою інформацією щодо участі у Фестивалі звертатися до: представника Фестивалю Жанни Кобилінської (моб тел.: (093) 680 95 57; e-mail: positiveukraine2013@gmail.com); представників Мінекономрозвитку Віталіни Мартиновської (тел.: 200 44 98) і Марини Трош (тел.: 253 95 40); e-mail: tourism@me.gov.ua.