напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Єднає козацька столиця

13.01.2016

        День 22 січня  ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України! Багато поколінь наших земляків та українських патріотів  прагнули до торжества справедливості і національної єдності. Тепер це державне свято  нагадує всім нам, що немає окремої Східної і Західної України. У нас – єдина, суверенна держава, а всі ми –  єдиний український народ.

Глибоко символічно, що саме в цей урочистий день  в рамках соціально-культурного проекту "Україна - понад усе!" Запорізька обласна філармонія та Всеукраїнська федерація "Спас» презентують свято національної гідності "Єднає козацька столиця"!

Козацький ансамбль пісні і танцю "Запорожці", ансамбль бандуристів "Божена", призери Міжнародних змагань з різних видів бойових мистецтв, вихованці шкіл козацького бойового мистецтва "Спас"  подарують глядачам  атмосферу козацьких традицій, гордий  вільнолюбний   дух запорожців. Народною піснею, яскравими танцями та сучасною музикою підтримають ідею національного єднання. У якості спеціального гостя запрошено школу бойового мистецтва "Спас" із Західної України.

Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Саме в соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної, демократичної України. Ми віримо у сильну Україну, почуття соборності є часткою нашого життя і нашого серця. Ми - разом! Ми – єдині! Ми - вільна українська родина!

         На свято Соборності України запрошуються всі бажаючі, зокрема:
- військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади, бійці   9 оперативного полку Національної гвардії України;
- члени сімей учасників АТО, тимчасові переселенці із Донецької та Луганської областей;
- представники козацьких формувань;
- громадські активісти та лідери волонтерських організацій;
- вихованці інтернатів, притулків;
- малозабезпечені та соціальні категорії населення.