напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Акорди Хортиці

20.03.2015

З 22 по 27 березня 2015 року в концертному залі ім. М.І. Глінки обласної філармонії відбудеться ХV Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці».

Організатори фестивалю: Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, управління культури і мистецтв Запорізької міської ради, обласна філармонія, обласний методичний центр культури і мистецтва, обласний благодійний фонд «Акорд». 

У конкурсі-фестивалі братимуть участь майже 500 обдарованих дітей із 3 країн світу: України, Чехії, США та 13 областей України.

До складу журі запрошені провідні музиканти, майстри мистецтв, професори з України та Італії. Голова журі - професор кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, заслужений артист України Юрій Кот.

23 березня 2015 року о 14.00 в камерному залі обласної філармонії відбудеться прес-конференція. В прес-конференції братимуть участь керівництво Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, члени організаційного комітету та члени журі фестивалю. 

Урочисте відкриття фестивалю о 18-00.

До участі у прес-конференції та висвітленні ходу конкурсу-фестивалю запрошуються представники засобів масової інформації.

www.akordi.com.ua

Регламент фестивалю