напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Все починається з кохання

06.02.2015
Кохання – прекрасне, світле почуття, якому присвятили свої найкращі  роботи художники, поети, музиканти. Воно окрилює людину, емоційно підносячи її духовно високо над землею, над буттям. У цей час звучать найтонші струни душі, які оспівують життя з усіма його барвами, відтінками, тонкими переливами гам. Це нерозгадана тайна, і щоб висвітлити це почуття треба поєднати види мистецтва: музику, рух, слово. Тож, завітайте до Запорізької обласної філармонії і подаруйте коханим свято музики і пісні, яке відбудеться  7 лютого о 16.00 в камерній залі.

У виконанні провідних артистів філармонії прозвучать популярні твори класичної та сучасної музики, серед яких арія Кармен Ж. Бізе, Пісня Сольвейг Е. Гріга, Серенада Ф. Шуберта, італійські та українські ліричні композиції,  пісні з кінофільмів «Ескадрон гусар летючих»,  «А вам і не снилося», сцени з рок-опери «Юнона і Авось», популярна вітчизняна та зарубіжна естрада, а також вірші та проза  Р. Рождетственського, Я.Смелякова, В. Дмитрієва у виконанні заслужених артистів України Валентини Аністратової та Володимира Гаркуші, заслуженого працівника культури україни Алли Ходакової, солістів-вокалістів Лариси та Володимира Малацай, Юлії Якси та Миколи Квєткова.

Запрошуємо всіх шанувальників музичного мистецтва провести чудовий вечір зі своєю родиною в обласній філармонії та отримати гарний настрій! 

Довідки за телефоном 236-44-85

Телефон каси: 236-44-67

Вартість квитка 30 грн.