напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

З Україною в серці

19.01.2015


22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України, яке нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, і що у нас єдина держава, а ми - єдиний народ!

У ці тривожні для усієї країни дні провідні митці сцени силою творчості і таланту висловлюють підтримку захисникам Вітчизни, об’єднуються у спільному прагненні свободи та любові до незалежної, квітучої, розвинутої держави. Вже відомі запорізьким глядачам народна артистка України Любов Малицька, провідні солісти філармонії Світлана та Сергій Шепель, Микола Квєтков, Юлія Якса, молоді виконавці Людмила Уракова та Анастасія Альошина, ансамбль бандуристів «Божена» даруватимуть своє мистецтво у концертній програмі до цієї визначної дати всім небайдужим співвітчизникам, у чийому серці живе глибоке почуття гордості, поваги до вільної, самостійної, єдиної України.

Шановні друзі! Обласна філармонія запрошує вас на благодійний захід до Дня Соборності України «З Україною в серці», який відбудеться 22 січня  2015 року о 18.00 в концертному залі імені М.І.Глінки. Кошти, зібрані під час заходу благодійними фондами будуть перераховані на підтримку захисників Вітчизни.
Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності. 

Довідки за телефоном: 236-44-85