напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

14 жовтня - Промоакція на трамвайному маршруті № 16 «Індустріальний туризм – історія та міць Запоріжжя»

09.10.2014

Запорізька обласна туристична асоціація з ініціативи викладачів та студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Інституту здоров’я, спорту і туризму Класичного приватного університету до Дня міста Запоріжжя проводить промоакцію «Індустріальний туризм – історія та міць Запоріжжя», яка має на меті популяризацію індустріальної слави Запоріжжя, визначних пам’яток індустріальної спадщини та перспектив розвитку індустріального туризму в Запорізькому регіоні.

Художнє оформлення трамвайного вагону для промоакції  забезпечують студенти спеціальності „Дизайн” Класичного приватного університету.

Акція проводитиметься 14 жовтня 2014 року з 11 до 12 години на діючому трамвайному маршруті № 16.

Початок акції: зупинка «Залізничний вокзал Запоріжжя-1». Кінцева зупинка – «Павло-Кічкас». Долучатися до акції можна на будь-якій зупинці трамвайного маршруту № 16.

Запрошуємо ветеранів праці, всіх працівників заводів історичного Дніпрокомбінату, мешканців Заводського та інших районів міста, молодь Запоріжжя підтримати розвиток індустріального туризму як нової соціально-культурної платформи нашого міста!