напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Третій туристичний фестиваль "Вітрила пригод"

14.08.2014

Волинський туристичний клуб «Ми» запрошує до древнього Лучеська на Третій туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіноаматорів "Вітрила пригод",  який відбудеться 27-28 вересня 2014 року.   

Фестиваль присвячений Дню туризму та Дню кіно.

Адже автори пісень, фільмів, фото завжди висвітлювали  та пропагували різножанрову тематику, яка виливалася з душі та серця кожного.

Якщо Ви вільна, креативна, смілива, творчо наповнена духом Свободи людина, яка здатна з життєво-напруженого графіка викроїти час для мандрів заради вражень,  гострих відчуттів та екстриму, відкритися та поринути в лоно природи, повести за собою однодумців, бачите і фіксуєте ці прекрасні миті на фото чи відеокамери, складаєте поезію або пишете пісні гайда на фестиваль!

Якщо Вами володіє жага до романтики, а душа відкрита вітру пригод і Ви горите бажанням поділитися цими враженнями, тоді напинайте свої вітрила і гоп до купи! 

Фестиваль фінансово та організаційно підтримують:  управління культури  Волинської облдержадміністрації. Вас чекає приємна атмосфера  вільного спілкування  забави та можливість випробувати себе у трьох  конкурсах:

1.Авторської пісні (номінації – «авторська  пісня», «співана поезія»)

2. Фотоконкурсі –  (номінації «пейзаж», «динаміка у подорожах», «портрет туриста»)

3. Конкурсі кіноаматорів - (номінації  «фільм-мандрівка», «фільм-пошук» (краєзнавче дослідження, фільм про особистість.) 

Всі бажаючі можуть описувати та  надсилати свої  туристсько-гумористичні пригоди  на конкурс:  «Найкумедніша туристська бувальщина» та отримати  грошову  винагороду. Також  під час проведення фестивалю  будуть проводитися конкурси: «Приз глядацьких симпатій», «Несподіванка фестивалю».

Ну і поспілкуватися з цікавими мандрівниками, кіноаматорами, фотографами, авторами пісень. 

У минулорічному фестивалі заявилися понад 50 осіб у різних номінаціях із різних регіонів України (Волинської, Рівненської, Львівської, Житомирської областей), а також із Санкт-Петербурга та Володимирської обл. (Росія).

На конкурс кіноаматорів  було подано 30 фільмів, у конкурсі авторської пісні в номінації «Авторська пісня та співана поезія» брати участь 12 номінантів , у фотоконкурсі - 15 учасників, які подали до 40 світлин. Переможці конкурсів отримали грошові винагороди, а учасники дипломи та призи.

 Отож пакуйте у валізи свої «творчі надбання»,  гарний настрій  і гайда на гостину Волинь!

Виконані за всіма вимогами Фестивалю екранні, пісенні та фототвори учасники можуть надсилати до 21 вересня 2014 року включно на адресу: 43016, м. Луцьк, вул. Кондзелевича, 5. Волинський туристичний клуб «Ми» з позначкою «На фестиваль». Електронна адреса: turclub@ukr.net  Умови участі у фестивалі розміщені на сайті www.tourclub.lutsk.ua.,  тел.. 067 332 93 34, 099 321 21 15 Руслана Мельник. 

Положення фестивалю