напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Круглий стіл «Сакральне Запоріжжя»

05.08.2014

15 серпня 2014 року в Василівському історико-архітектурному музеї-заповіднику «Садиба Попова» відбудеться засідання круглого столу«Сакральний туризм Запоріжжя - організація та перспективи розвитку». Початок зустрічі о 10.00.

Прес реліз

Грунтуючись на результатах проведеного торік у стінах Василівського замку круглого столу «Сакральне Запоріжжя», а також регулярних семінарів "Сакральна географія: Запоріжжя, Україна, світ", можна з упевненістю сказати, що стараннями істориків, краєзнавців і просто ініціативних груп і людей, накопичилося достатньо матеріалу про сакральну історіїю Запорізького краю.

Основними об'єктами, які сміливо можна віднести до сакральних це - острів Хортиця, заповідник Кам'яна могила, «Садиба Попова» у Василівці, залишки колись знаменитого Великого Лугу.

Туристичні фірми та екскурсоводи, збираючи по крихтах публікації в книгах, журналах та ЗМІ, мають у своєму арсеналі всілякі лекції, засновані на легендах, переказах і міфах Запоріжжя, які більше відображаючи в собі містичні явища, не можуть всерйоз сприйматися академічної історичної наукою. Тим, не менше, сакральна історія цікавить дуже велику кількість гостей нашого краю.

Спроба об'єднати зусилля дослідників, поділитися результатами своїх робіт з тими, хто їх доносить до зацікавлених, цієї незвичайною історією, людей - туристичними фірмами та екскурсоводами, і є основним завданням Круглого столу «Сакральне Запоріжжя». Хотілося б, щоб в невимушеній обстановці туроператори поділилися своїми думками про необхідність і перспективу розвитку сакрального туризму в Запоріжжі, а дослідники таємниць землі запорізької підказали б нові місця паломництва для туристів.

Результативність Круглого столу буде залежати від активності його учасників. Запрошуємо всіх зацікавлених і небайдужих до цієї теми людей.

План заходу:

09.00 - 10.00   Реєстрація учасників

10.00 - 11.30   Екскурсія по «Садибі Попова» з відвідуванням підземних споруд

11.30 - 13.00   Відкриття круглого столу та виступи доповідачів

13.00 - 15.00   Неформальне спілкування учасників «У самовара»

15.00    Закриття та підведення підсумків «Круглого столу»

Проект: Круглий стіл «Сакральне Запоріжжя»
Тема: Сакральний туризм Запоріжжя - організація та перспективи розвитку

Мета: Створення та подальший розвиток сакрального туризму в Запорізькій області

Місце проведення: Запорізька область, Василівський район, м. Василівка вул. Гагаріна 12, Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова»

Анкета Участника.doc

Контакти: (06175) 7-23-41; (067) 7302380 Мєшков Віктор Володимирович, e-mail: muzeypopovo@mail.ru

Дата проведення: 15 серпня 2014 початок о 10ч.00мін.