напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Увага! Конкурс

29.05.2014

За ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Баранова в області проводиться творчий конкурс на створення унікальної туристичної символіки регіону.

Вона має включати в себе зображувальний елемент (логотип, емблему), слоган (девіз) та відеоролик, які б асоціювались із Запорізьким краєм та відображали його туристичну привабливість. Після проведення конкурсу найкращі варіанти стануть регіональною туристичною символікою, що використовуватиметься для формування позитивного іміджу області, просування регіональних та місцевих туристичних продуктів, зображення на сувенірній та рекламній продукції.

- Родючі степи, повноводний Дніпро, мальовничі пейзажі – все це може бути відображено в роботах учасників даного конкурсу. Його мета – зробити наш край більш популярним та більш упізнаваним. Особливо це актуально зараз, адже в умовах відокремлення Криму ми маємо змогу зосередити основні туристичні потоки саме в Запорізькій області, яка здавна славиться своїми історичними пам’ятками, - зазначив директор  Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації (стажування) Владислав Мороко. 

Конкурс є відкритим. Подавши заявку, в ньому можуть взяти участь усі бажаючі. 

Оргкомітет оцінюватиме творчі роботи за кількома критеріями: оригінальність ідеї, наявність елементів візуальної ідентифікації образів і символів, що асоціюються з ключовими туристичними об’єктами області, врахування основних туристичних принад та переваг регіону (сакральні пам’ятки, козацьке минуле,  рекреаційно-оздоровчий потенціал, поліетнічність та багатокультурність тощо), актуальність, можливість розміщення на будь-яких поверхнях.

Прийом робіт здійснюватиметься з 20 червня по 31 жовтня 2014 рокуВідбір поданих робіт буде проведено з  1 по 30 листопада 2014 року, а підведення підсумків Конкурсу  пройде з 1 по 25 грудня 2014 року. . Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та подяками Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

Детальна інформація щодо участі в конкурсі за тел. (061) 239-04-54, 239-04-11.

Положення про конкурс

Наказ №164

Наказ №208

Заявка про участь