напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

До уваги шанувальників музичного мистецтва!

09.04.2014


Вперше на Запоріжжі! 

11 квітня о 18 годині у концертному залі обласної філармонії - спільний творчий проект Запорізького академічного симфонічного оркестру та академічної чоловічої хорової капели  ім. Л. М. Ревуцького (м. Київ).

Академічна хорова капела імені Л.М. Ревуцького - видатний колектив, який налічує 50 професійних співаків. Це хор світового рівня з величезним творчим потенціалом, особливим благородством звучання, неповторним шармом, гармонійним ансамблем, унікальною виконавською манерою, що йде від традиції старовинного розспіву. Вперше у виконанні академічної хорової капели імені 
Л.М. Ревуцького та академічного симфонічного оркестру обласної філармонії прозвучать шедеври української класики. 

У рік відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка єдиний концерт в Запоріжжі академічної чоловічої хорової капели імені Л.М. Ревуцького та академічного симфонічного оркестру обласної філармонії  стане неповторним подарунком мешканцям міста та області.


12 квітня о 12 годині у камерному залі відбудеться музична програма для дітей «Веселий музичний зоопарк». Артисти філармонії розкажуть юним глядачам про веселе, цікаве життя у музичному зоопарку та, завдяки вокальним композиціям, навчать їх милосердю, турботі та любові до тварин. Разом з дітьми у подорож до веселого музичного зоопарку відправиться дівчинка Настя та її друзі – Курочка та Хрюшка.


12 квітня о 16 годині у камерному залі відбудеться літературний концерт з рубрики «Шедеври класики XIX сторіччя».  Програма  «А. П. Чехов шутит, смеется, грустит…» буде присвячена творчості видатного письменника, визнаного світового класика. Завдяки таланту майстра розмовного жанру Калерії Ольховській глядачі познайомляться з гумористичними та драматичними творами митця слова, що у поєднанні з вокальними композиціями на слова І. Тургенєва, Ф. Тютчева, М. Лермонтова у виконанні соліста філармонії Миколи Квєткова, доповнять вечір ліричними моментами та подарують прекрасний настрій.

Раді вітати Вас в концертному залі імені М.Глінки. Запрошуємо усіх шанувальників музики на чудові мистецькі вихідні!

 Вартість квитка – 30 гривень. 

Телефон каси: 236-44-67