напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Благодійна акція – концерт «Майстри мистецтв Запорізької обласної філармонії - на підтримку Збройних Сил та Національної гвардії України»

07.04.2014

17 квітня  2014 року о 18.00 у Запорізькій обласній філармонії за сприяння обласної державної адміністрації, обласного військового комісаріату, за підтримки Запорізької обласної організації товариства Червоного Хреста України відбудеться благодійна акція – концерт «Майстри мистецтв Запорізької обласної філармонії - на підтримку Збройних Сил та Національної гвардії України».

Під гаслом «Підтримай армію – захисти країну!» у ці тривожні для усієї країни дні провідні митці сцени силою творчості і таланту висловлюють підтримку захисникам Вітчизни, об’єднуються у спільному прагненні свободи та любові до незалежної, квітучої, розвинутої держави. Вже відомі запорізьким глядачам солісти Микола Квєтков, Володимир Малацай, Ольга Беженарь, Людмила Уракова, Юлія Якса, Світлана та Сергій Шепель, а також академічний симфонічний оркестр, козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» даруватимуть своє мистецтво всім небайдужим співвітчизникам, у чийому серці живе глибоке почуття гордості, поваги до вільної та самостійної України. У рамках благодійної акції відбудеться презентація фотовиставки експонатів із фондів обласного краєзнавчого музею, присвяченої 75-річчю утворення Запорізької області.

Кошти, зібрані під час концерту Запорізькою обласною організацією товариства Червоного Хреста України,  в повному обсязі будуть передані на потреби Збройних Сил та Національної гвардії України.

Шановні співвітчизники! Обласна філармонія запрошує вас на благодійну  акцію – концерт «Майстри мистецтв Запорізької обласної філармонії - на підтримку Збройних Сил та Національної гвардії України».

Зробимо спільний вклад  у захист незалежної країни!