напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Круглий стіл «Популяризація іміджу регіонів і України в цілому та їх туристичних й курортних можливостей»

07.04.2014

Державним агентством України з туризму та курортів за підтримки Трускавецької міської ради спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні за участю Делегації ЄС в Україні, Клубу готельєрів та рестораторів Hoteliero, експертів ВікіСітіНоміка, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати IСС Ukraine та Федерації профспілок України заплановано проведення круглого столу «Популяризація іміджу регіонів і України в цілому та їх туристичних й курортних можливостей».

На заході планується присутність представників дипломатичного корпусу, національних авіакомпаній та провідних готельних мереж, громадських організацій та профільних асоціацій у сфері туризму, суб'єктів господарювання у сфері туризму, представників ЗМІ, місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування тощо.

До участі у вищезазначеному заході запрошуються суб’єкти туристичної діяльності. Захід відбудеться 16 квітня 2014 року об 11-00 у діагностичному лікувально-реабілітаційному курортному комплексі «Ріксос-Прикарпаття» (вул. Городище, 8, м. Трускавець, Львівська область, початок реєстрації о 10 год. 00 хв.).

Про рішення щодо участі у заході повідомляти Держтуризмкурорт до 10.04.2014 за факсом (044)3514605, тел. (044)3514609, e-mail: region@mtu.gov.ua

Контактна особа від Трускавецької міської ради: Назар Піцур - директор трускавецького інформаційно-курортного центру (03247)5-42-34, (067)4372019, e-mail: info_truskavets@ukr.net


Програма круглого столу