напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Парад кращих баритонів Росії

14.02.2014

Неймовірний, феєричний вечір відбудеться в Концертному залі ім. М. І. Глінки!

Запорізька обласна філармонія, Фонд «Таланти світу» під керівництвом Давида Гвініанідзе запрошує на концерт, який складений на основі репертуару легендарного Мусліма Магомаєва в супроводі академічного симфонічного оркестру.

Концерт «Любов моя - мелодія», названий за автобіографічній книзі співака, - це данина таланту великого артиста і виконавця - органічне поєднання оригінального режисерського задуму і найвищої виконавської майстерності. Шедеври світової вокальної класики всіх жанрів, неаполітанські, естрадні пісні прозвучать у виконанні кращих баритонів сучасності, зірок світового оперного Олімпу, яким аплодують країни і континенти!

ДАВИД Гвініанідзе - автор та художній керівник проекту, виконавець, широко відомий публіці Росії та країн зарубіжжя, соліст кількох оперних театрів Росії та США; володар «Зірки слави» на Зоряній естраді в Москві, золотої медалі «За меценатство» і золотої медалі ООН "За внесок у розвиток мистецтва", ордена "Рубіновий хрест слави".

ЮРІЙ Зальцман, соліст Державного академічного Великого театру. Брав участь у постановках оперних театрів Європи, Азії, Америки.

СЕРГІЙ Плюснін - брав участь у багатьох постановках Центру оперного співу Г.Вішневской, соліст Державного Академічного Великого театру. Переможець 1 Міжнародного конкурсу баритонів ім.П.Лісіціана, телевізійного конкурсу співаків у Лос-Анжелесі (США).

Відвідайте концерт і вам гарантовані почуття захопленого трепету і потрясіння, співучасті у грандіозному святі під назвою «Любов моя - мелодія».

Концерт відбудеться 23 лютого в 18-00.

 

Квитки в касах Концертного залу ім. М. І. Глінки (061) 236-44-67, і концертному агентстві "Мусін.Арт.Групп"
musin@ukr.net, www.musin-concert.com.ua