напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

17 Міжнародна весняна виставка туристичних послуг «Відпочинок-2014», м. Мінськ, Білорусь

07.02.2014

9-12 квітня 2014 року Національним виставковим центром «Белекспо» (м. Мінськ) спільно з Міністерством спорту та туризму Республіки Білорусь проводитиметься 17-а Міжнародна весняна виставка туристичних послуг «Відпочинок-2014». Тематикою цієї виставки є подорожі (сезонний відпочинок, бізнес-тури, дитячий відпочинок, круїзи, навчальні тури), екскурсійні програми, спортивний інвентар, страхування в туризмі, санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, туристичні клуби, готельний сервіс, товари для відпочинку і спорту, карти, буклети та путівники.

Згаданий захід є досить популярним і має високий рівень відвідування. Участь у ньому щороку беруть представники туристичного бізнесу з понад десяти країн світу.

У ході цього заходу можна буде презентувати «перлини» туристичної галузі Запорізької області, обговорити перспективи налагодження співробітництва у туристичній галузі, встановити прямі контакти з білоруськими колегами. 

Додаткова інформація про умови участі в ярмарку «Відпочинок-2014», а також контактні телефони відповідальних за організацію цього заходу осіб розміщена на сайті: www.belexpo.by