напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Налагодження співробітництва у галузі культури і туризму з Орловською областю, Росія

07.02.2014

«Орловський обласний центр народної творчості»

У День Святої Трійці 8 червня 2014 року на території Національного парку «Орловське Полісся» у селищі Жудро Хотинецкого району Орловської області відбудеться одна з масштабних і яскравих подій культурного життя Орловщини – XV Міжнародне фольклорне свято «Троїцькі хороводи в «Орловському Поліссі».

Запрошуються творчі колективи Запорізької області стати учасниками свята і внести свій внесок у розширення міжнародного та міжрегіонального культурного співробітництва та популяризації традицій народної культури.

Фінансові умови: проїзд та проживання за рахунок направляючої сторони.

 

Заявки на участь з інформаційними даними (назва, склад колективу, репертуар, П.І.Б. керівника, планована дата прибуття, вид транспорту і т.д. ) необхідно направити на адресу оргкомітету:

бюджетна установа культури Орловської області «Орловський обласний центр народної творчості» 302030, м. Орел, вул. Радянська, 29
телефон 8 (4862) 54-26-77, факс (4862) 54-26-66, e-mail: oocnt57@yandex.ru 
офіційний сайт: www.oocnt.ru 

 «Орловський об'єднаний державний літературний музей І. С. Тургенєва»

Орловський об'єднаний державний літературний музей І.С. Тургенєва спільно з Орловським відділенням Спілки письменників Росії та управлінням культури Орловського району Орловської області 31 травня 2014 року в селі Клейменово Орловського району проведуть традиційне фетовське свято поезії «Афанасій Фет і поети срібного століття». У програмі свята: Богослужіння у церкві Покрови; покладання квітів на могилу Фета; виступи поетів і письменників Орла та інших міст Росії; концертна програма професійних і самодіяльних колективів міста та області; робота ігрових атракціонів, виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

6 червня 2014 року в місті Орел відбудеться Тургенєвське літературно-театралізоване свято «Тургенєв і Пушкін», в якому візьмуть участь творчі професійні та самодіяльні колективи. Під час свята працюватимуть книжкові виставки, виставки орловських художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Довідки за телефонами: 8 (4862) 76-15-00; 76-15-74 (Оляніч Катерина Іванівна - завідувач зі зв'язків з громадськістю й організації масових заходів).