напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Міжрегіональний туристичий форум «Чернігівщина туристична - 2013»

11.04.2013

З метою налагодження співробітництва у сфері туризму між областями, обміну досвідом та пошуку партнерів для формування та реалізацій інноваційних ідей, встановлення ділових контактів 1-9 червня 2013 року в Чернігівській області відбудеться Міжрегіональний туристичний форум «Чернігівщина туристична - 2013».

Цього року презентацію туристичного потенціалу Чернігівщини та інших областей України буде проведено під час VI Всеукраїнського фестивалю кобзарського мистецтва «Вересаєве свято» (с. Сокиринці Срібнянського району Чернігівської області). До участі запрошені працівники туристичної сфери, діячі культури, майстри народного мистецтва Чернігівщини, інших регіонів України, Росії та Білорусі.

Програмою форуму передбачено проведення туристичної виставки та, рекламно-інформаційного туру, у рамках якого учасники форуму, ознайомляться з туристично-рекреаційнимя можливостями Чернігівщини.

Для розміщення експозиції на виставці безкоштовно надається обладнана виставкова площа.

Запрошуємо взяти участь та сприяти поширенню інформації про проведення зазначених заходів серед зацікавлених представників, туристичного бізнесу.

Інформацію щодо участі у форумі просимо надіслати до 13 травня 2013 року Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.
Тел.: (0462) 693-092, е-mail: veselov@cult.gou.ua