напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

II Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль

18.07.2013

З метою розвитку національного туристичного продукту, налагодження ділових контактів між підприємствами і організаціями, висвітлення та популяризації досягнень у розвитку туризму 21-22 вересня 2013 року у м.Кіровограді відбудеться II Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль.

У програмі Фестивалю передбачено роботу міжрегіональної туристичної виставки «Кіровоградщина запрошує - 2013», проведення конкурсів серед музейних закладів та представників туристичної галузі області, презентацію роботи сільських «зелених» садиб Кіровоградщини, ярмарку робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, показові виступи вихованців туристських гуртків м.Кіровограда, а також ознайомлюваний тур до перлини Кременчуцького водосховища - м.Світловодська.

Презентація туристичного потенціалу буде проведено на вул. Дворцовій та Театральній площі, що знаходяться в історичному центрі м.Кіровограда, де паралельно будуть відбуватися яскраві заходи з нагоди Дня міста.

Всі зацікавлені суб’єкти туристичної діяльності області запрошуються до участі у II Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі.

Довідкова інформація за тел.: +38(0522)24-53-66, факс: 24-23-41, e-mail: mailto:ukto_turizm@ukr.net