напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Щодо підвищення кваліфікації за програмою «Сільський зелений туризм»

26.02.2013

З метою популяризації сільського зеленого туризму, що частково вирішує проблему зайнятості сільського населення, реалізацію надлишків сільськогосподарської продукції, відродження історико-культурної спадщини, збереження навколишнього середовища, передбачається підвищення кваліфікації власників індивідуальних засобів розміщення, особистих селянських та фермерських господарств, представників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, громадських організацій за державною програмою «сільський зелений туризм».

Навчання будуть проведені у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) з 1 по 12 квітня 2013 р. та з 3 по 14 червня 2013 р.

Програма розрахована на 72 години навчання (два тижні) з видачею Свідоцтва про навчання Державного зразка. Навчання безкоштовне.

Заявки надсилати за адресою: 03041, м.Київ, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус №10, кім. 414, кафедра аграрного консаптингу та сервісу і на електронну пошту: tаtіаnкd@уаhoo.соm. Контактний телефон / факс: +38 044 527-80-61.