напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Всеукраїнський фестиваль «Барви життя»

21.09.2012

22 вересня 2012 з 10.00 в Палаці культури «Орбіта» м. Запоріжжя відбудеться обласний тур Всеукраїнського фестивалю творчості людей з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Головною метою фестивалю є залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до занять з різних видів художньої творчості, літературного, музичного, хореографічного та театрального мистецтв, привернення уваги державних, громадських організацій та комерційних структур до проблем інвалідів.

В обласному турі Всеукраїнського фестивалю свою майстерність продемонструють понад 100 учасників з міст Запоріжжя, Бердянська, Вільнянська, Енергодара, Мелітополя, Полог, Запорізького, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів

Переможці обласного туру Всеукраїнського фестивалю творчості людей з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» будуть нагороджені грамотами, подяками оргкомітету та представлятимуть Запорізьку область у місті Києві у грудні ц.р., де відбудеться гала-концерт та виставка творів декоративно-прикладного мистецтва.