напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Національний туристичний Форум «НТФ 2012»

10.08.2012

Асоціація лідерів турбізнесу України (АЛТУ) - некомерційне господарське об'єднання, до складу якого входить низка провідних туроператорів України, запрошує до участі у Національному туристичному Форумі - НТФ 2012 (осінь), який відбудеться 9-10 жовтня 2012 року у ЦДКС «Український дім».

Форум покликаний сприяти розвитку внутрішнього туризму та забезпеченню професіоналів ринку актуальною інформацією щодо туристичних пропозицій регіонів та міст України. З цією метою, на Форумі, впроваджено спеціальні умови для представлення регіональних та місцевих туристичних ресурсів, а також для участі туроператорів відповідного регіону, що спеціалізуються на внутрішньому та в'їзному туризмі.

Форум с оновленою формою добре відомого серед професіоналів туристичної індустрії заходу - Українського туристичного форуму, який проводився АЛТУ протягом 5 років поспіль. В різні роки у Форумі брали участь Національні туристичні представництва Домініканської Республіки, Індонезії, Литви, Об'єднаних Арабських Еміратів, Польщі, Туреччини, Угорщини. Надзвичайні на Повноважні Посли Естонії, Греції, Іспанії, Македонії, Німеччини, Туреччини, Угорщини, представники українських та європейських центральних органів виконавчої влади у сфері туризму. Кожного сезону Форум незмінно збирав понад 6 тисяч фахівців туристичної індустрії.

Передбачається, що під час роботи Форуму відбудеться понад 400 семінарів, конференцій, презентацій туристичних регіонів та міст тощо.

Асоціація лідерів туристичною бізнесу України запрошує до участі у Форумі представників Запорізької області та туроператорів, які займаються внутрішнім і в’їзним туризмом у Вашому регіоні на вищезгаданих умовах, детальна інформація щодо яких розмішена на сайті АЛТУ.

тел.: +380 44 495 10 70; dігесt@altu.com.uа

Форма попередньої заявки на участь