напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Всеукраїнський молодіжний туристичний фестиваль «Дивосвіт»

03.08.2012

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Всеукраїнська молодіжна хостел асоціація» за підтримки Державної служби у справах молоді та спорту проводить Всеукраїнський молодіжний туристичний фестиваль «Дивосвіт».

Захід проводиться згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки (від 28 січня 2009 року №41).

Метою проведення фестивалю є сприяння патріотичному вихованню молоді, популяризації туризму як форми активного відпочинку, охороні і популяризації традиційного культурного спадку України, формуванню естетичного смаку у підростаючого покоління і виховання у молоді поваги до традиційної культури українського народу та народів світу, збільшенню в Україні обсягів міжнародного молодіжного та дитячого туризму.

Фестиваль проходитиме з 24 по 26 серпня 2012 року за адресою: м.Київ, Національний музей народної архітектури та побуту України, с.Пирогово.

«Всеукраїнська молодіжна хостел асоціація» гарантує безкоштовне забезпечення виставковою площею учасників фестивалю для розміщення інформаційних матеріалів, стійок, банерів та проживання.

Заявки щодо участі у фестивалі приймаються головним офісом Асоціації до 20 серпня 2012 року (включно) за електронною адресою: divosvit_2012@ukr.net

В заявці обов'язково вказати: назву організації, сферу діяльності, кількість делегованих представників на фестиваль та контактну інформацію.