напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

XI Міжнародна виставка-ярмарок «Тур'євроцентр - Закарпаття 2012»

09.07.2012

14-15 вересня 2012 року на Закарпатті відбудеться XI Міжнародна виставка-ярмарок «Тур'євроцентр - Закарпаття 2012». Місце проведення: м.Ужгород, вул.Толстого, 12 у приміщенні Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв.

У рамках виставки-ярмарку відбудуться наступні заходи: Міжнародна науково-практична конференція з розвитку туризму в Закарпатській області; презентація сільського туризму Закарпаття; майстер-клас з приготування національних страв та виготовлення сувенірної продукції; дегустація закарпатських вин та медопродуктів.

Офіційними організаторами вищезазначених заходів є: Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородський національний університет, Асоціація туристичних підприємств Закарпатської області.

Під час проведення виставкових заходів відбудеться презентація туристичного продукту областей України та іноземних країн. Закарпатський туристичний продукт буде презентовано у розрізі районів та міст області. У заходах візьмуть участь туристичні організації та фірми з Білорусії, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Хорватії та інших держав.

Для представників засобів масової інформації та регіонів України окремою програмою передбачено проведення рекламно-інформаційного туру 16-17 вересня 2012 року.

Примітка: умови участі у виставці-ярмарку на сайті: www.transcarpathiatour.com.ua.

Контактна інформація: тел. (0312) 61-43-55, 61-28-17, факс (03122) 3-34-49; e-mail: tur_info@uzez.gov.ua