напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Всеукраїнський творчий конкурс „Урок казки”

05.07.2012

Всеукраїнський творчий конкурс „Урок казки” проводиться по всій території України в рамках великого дитячого проекту „Свято дитячих мрій”.

„Свято дитячих мрій” - це проект, який представляє собою систему організованих заходів для дітей та сприяє реалізації творчих та культурних можливостей. Проект має статус соціального та благодійного, так як створений для дітей з різних соціальних категорій, зокрема для дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів тощо.

Головна мета конкурсу - згуртувати дітей, стимулювати їх творчу активність, розвинути духовні цінності, допомогти повірити в себе і в свою мрію.

Учасниками Конкурсу можуть бути діти від 6 до 16 років. На Конкурс приймаються малюнки виконані дітьми на папері формату А-3 або А-4; сценарії казок: авторські казки, розміром не більше 3-х сторінок; музичні, танцювальні, спортивні номери та номери, виконані в оригінальному жанрі тривалістю не більше 5 хвилин та надіслані на диск в DVD форматі; театральні постановки колективів тривалістю не більше 10 хвилин.

Конкурс проходитиме до 15 жовтня 2012 року, проведення церемонії нагородження переможців відбудеться на заключному Гала-концерті у грудні цього року (м. Київ).

Детально інформацію щодо проведення зазначеного конкурсу можна дізнатися за тел. +38 (044) 227 12 00 або www.dutunstvo.com, e-mail dutunstvo@ukr.net