напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Кінотеатр ім. Довженка


Афіша


м. Запоріжжя, пр. Леніна, 145, (зупинка "Універмаг Україна")
Довідки за телефонами: (0612) 33-35-28; (0612) 20-93-96 (автовідп.)

Великий зал Запорізького кінотеатру ім. Довженка розрахований на 322 місця і призначений для показу прем'єр світового масштабу. 

Малий зал розрахований на 50 місць. Тут регулярно проходять фестивальні кіно -програми та артхаусне кіно.

Стереозал - 3D кіно Запоріжжя від кінотеатру ім. Довженка обладнаний за останнім словом техніки. Тут демонструються фільми в системі 3D. Вас очікує високоякісний цифровий показ стерео кіно в Запоріжжі, передові технології, посправжньому унікальні розваги.

Кінотеатр ім. Довженка в Запоріжжі може похвалитися найбільшим екраном в місті і становить 18,5 м в ширину і 8,5 м у висоту. Кінотеатр Довженка був відкритий в 1964 році і зараз, після проведення капітального ремонту, є кращим в Запоріжжі.

У великому залі кінотеатру Довженка фільми демонструються в системі об'ємного звуку DOLBY DIGITAL ® SURROUND - EX. Система кондиціонування у великому залі кінотеатру Довженка в Запоріжжі відповідає всім європейським стандартам і працює для досягнення максимального комфорту під час перегляду фільмів. А для vip -персон у великому залі Кінотеатру Довженка є 28 місць на розкішних диванах .